Nei til likgyldighet!

God strålende lørdag dere!

For en flott 1. mai feiring vi hadde i Stavanger i går! Debuten med å gå i tog ga så absolutt mersmak, så dette skal vi gjøre igjen. Dette solide fellesskapet føler jeg meg hjemme i, og det har vel aldri vært viktigere enn nå å vise hva man står for og mener.

Det å ikke engasjere seg, det å ikke bry seg, er det samme som å overlate ansvaret for livet til andre, og da nytter det ikke å klage i etterkant hvis ting butter i mot. Jeg personlig føler meg stolt når jeg bidrar til verdikamp for at alle skal ha de samme rettighetetene. Alle ønsker vi trygge rammer rundt oss. Vi ønsker å våkne opp til en jobb å gå til, et krypinn å komme hjem til og å ha råd til mat på bordet. Vi ønsker rett og slett å leve et verdig liv, men det er faktisk ikke en selvfølge for alle i dag.

Det var stor oppslutning i går, og det betyr at folket står samla. Ingen skal få lov å ta denne viktige dagen i fra oss, den er hellig!
















Ønsker dere alle en super lørdag!

Klem Nina

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg